שאלות נפוצות בנושא שאיבת שומן

מהי טכנולוגיית (RF) וכיצד היא תורמת להמסת שומן?

(RF) Radio Frequency הם גלי רדיו. BodyTite מבוססת על טכנולוגיה זו, המחממת באופן נקודתי את תאי השומן התת-עורי, גורמת להמסת שומן ולמיצוק העור באופן ממוקד באזור המטופל

מהו אורכו של כל טיפול ,BodyTite כמה טיפולים נדרשים ומתי רואים תוצאות?

טיפול בודיטייט להמסת שומן ושאיבת שומן נמשך כשעה עד שעתיים - בהתאם לאזור המטופל. תוצאות ראשוניות ניתן לראות לרוב תוך שבועיים ממועד הטיפול והתוצאות הסופיות מתקבלות תוך חודשיים עד שלושה חודשים.

איזה שיטות יש לשאיבת שומן?

יש מספר שיטות לשאיבת שומן כגון, לייזר, אולטרסאונד, בודי טייט ועוד. הדןר החדש והמתקדם של טיפולי שאיבות שומן מאפשר ליהנות מהליך שפוט ללא תופעות לוואי וחזרה מהירה ביותר לשגרה ולפרופורציה.

BodyTite הוא טיפול בטוח?

המכשיר באמצעותו מבוצע טיפול שאיבת שומן בשיטת בודיטייט, עומד בתקנים המחמירים ביותר, מחזיק בהיתר של ה-FDA, משרד הבריאות הקנדי והאירופי ועבר בהצלחה בדיקות קפדניות של מומחי אסתטיקה ופלסטיקאים. כמו כן, לד"ר הלוי ניסיון של יותר מ-1600 טיפולי BodyTite שבוצעו בהצלחה, כך שמדובר בהליך רפואי בטוח ביותר.

מהי שיטת חמשת השלבים?

שיטת חמשת השלבים שפותחה ע"י ד"ר הלוי ומיושמת בקליניקה לטיפולי שאיבת שומן בראשותו של ד"ר חיים הלוי היא תהליך טיפולי מובנה לשאיבת שומן, במהלכו המטופל זוכה לליווי צמוד בכל שלבי התהליך: 1.ייעוץ ראשוני. 2.בדיקת התאמה אישית. 3.הדרכה לקראת הטיפול. 4. ביצוע טיפול שאיבת שומן ע"י ד"ר הלווי והצוות הרפואי. 5. ליווי של אחות מומחית המהווה אשת קשר למטופלים, עונה לשאלותיהם ומתאמת פגישת ביקורת.

מדוע צריך לערוך בדיקת התאמה אישית עם ד"ר הלוי?

בפגישת הייעוץ האישית עם ד"ר הלוי, נבדוק את התאמתכם הגופנית לטיפול בודי טייט. רק במידה ותימצאו מתאימים, נערוך מיפוי לאזורים המיועדים להסרת ושאיבת שומן ונציג בפניכם תוצאות של טיפולים דומים.

האם המסת ושאיבת שומן היא לצמיתות?

כן, תאים שהומסו ונשאבו בשיטת BodyTite לא ישובו למקומם. עם זאת, התאים שנותרו בגוף עלולים להגדיל את נפחם. לכן, שמירה על משקל הגוף, דיאטה, תזונה נכונה ומילוי הוראות ד"ר הלוי וצוות הקליניקה, יבטיחו את התוצאות המושלמות לאורך זמן.

כמה שומן ניתן לשאוב באמצעות BodyTite

במהלך טיפול בודיטייט לחיטוב הגוף, ניתן לבצע שאיבת שומן בהיקף של עד 5 ליטר שומן.

האם טיפול BodyTite, נעשה בהרדמה?

לרוב, טיפול בודיטייט מבוצע בהרדמה מלאה. ההרדמה מבוצעת בנוכחות של רופא מרדים מומחה.

האם טיפול BodyTite וההתאוששות ממנו, כרוכים בכאבים?

תיתכן רגישות קלה באזור המטופל ו/או כאבים קלים ולא קבועים, בעת שינוי תנוחה - אך , משכך כאבים, יעלים את הכאב במהירות...

מהי אורכה של תקופת ההחלמה לאחר טיפול שאיבת שומן?

החזרה לשגרה לאחר המסה ושאיבת שומן תלויה בהיקף הטיפול והיא נעה בין ימים ספורים לשבוע.

האם נותרות צלקות בתום הטיפול?

במהלך הטיפול להמסת ושאיבת שומן בשיטת בודיטייט ממיסים ומסלקים עודפי שומן דרך חתכים זעירים במקומות נסתרים באזור המטופל. התפרים נספגים תוך מספר שבועות וקשה להבחין בהם.

BodyTite מתאים לנשים לאחר לידה?

בהחלט. טיפול בודיטייט מתאים לשאיבת שומן שהצטבר בתקופת ההיריון, לחיטוב הגוף, להצרת היקפים ולבטן שטוחה לאחר לידה.

BodyTite מיועד גם לגברים?

טיפול BodyTite בקליניקה לטיפולי בודיטייט בראשותו של ד"ר חיים הלוי, הוא טיפול אסתטיקה לחיטוב הגוף הזוכה לביקושים גבוהים הן בקרב נשים והן בקרב גברים.

האם יש אנשים שטיפול שאיבת שומן אינו מתאים להם?

בדיקת ההתאמה המתבצעת במסגרת "שיטת 5 השלבים" במרכז לשאיבת שומן בראשותו של ד"ר חיים הלוי, והיא פותחה על מנת להתאים לכל אחד את שיטת הטיפול הנכונה ביותר עבורו. אנשים שטיפולים אלו אינם מתאימים להם יכולים להיות: אנשים בעלי עודף משקל גדול, אנשים הסובלים מ-BMI מעל 30, לאחר ירידה גדולה במשקל והיוותרות עודפי עור גדולים, אנשים הנוטלים מדללי דם אותם לא ניתן להפסיק זמנית, אנשים בהם קיים קושי בביצוע הרדמה מסיבות רפואיות שונות ועוד, ועדייין, המלצתנו להגיע לפגישה ולקבל אבחון מקצועי ומדוייק.

האם יש מגבלת גיל לביצוע טיפול

כן. טיפול בודיטייט להמסת ושאיבת שומן מבוצע רק בבגירים, בני 18 ומעלה. אנשים בני 70 ומעלה יתקבלו לטיפול רק לאחר בדיקה פרטנית.

תאמו פגישת ייעוץ:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם: